Spotkanie z mieszkańcami w Baninie relacje w mediach

Spotkanie z mieszkańcami w Baninie relacje w mediach

Wrzesień 7, 2018 Uncategorized 0

Krystian Gachewicz zdjęcie zKaszub.info

Za nami pierwsza konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Wyborców Otwarte Kaszuby. Spotkanie to zainaugurowało kampanię wyborczą w gminie Żukowo.

W czasie środowej konferencji prasowej w Baninie poznaliśmy liderów list wyborczych Komitetu Wyborczego Wyborców Otwarte Kaszuby. Będą się oni ubiegać w październikowych wyborach o mandaty radnych w Radzie Miejskiej Żukowa. Krystian Gachewicz, kandydat na burmistrza przybliżył zebranym główne punkty swojego programu.

Czytaj więcej na zkaszub.info

Komitet Wyborczy Wyborców „Otwarte Kaszuby” oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą w gminie Żukowo. Program wyborczy zaprezentował Krystian Gachewicz, który będzie walczył o stanowisko burmistrza gminy Żukowo.

Dziś w Baninie podczas spotkania z mieszkańcami zaprezentowali się liderzy list wyborczych, którzy będą ubiegać się o mandaty radnych żukowskiej Rady Miejskiej. To głównie młodzi ludzie, którzy działają już na rzecz swoich sołectw lub osiedli tworząc stowarzyszenia i lokalne inicjatywy integrujące mieszkańców.

Czytaj więcej na http://expresskaszubski.pl

Komitet Wyborczy Wyborców Otwarte Kaszuby zorganizował spotkanie z mieszkańcami gminy Żukowo – w Baninie. Nowy komitet głosi, że „Potrzebna jest nowa energia, nowe pomysły i nowa jakość. Dysponujemy tymi wartościami.” Był kandydat na burmistrza Krystian Gachewicz, działacz Stowarzyszenia Mieszkańców Osiedla Królewskiego w Baninie oraz grono młodych ludzi.

Czytaj więcej na http://kartuzy.naszemiasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *